sympto sympto logo
facebook twitter
 

Symptotermia od A do Z


Pobierz Symptotermię od A do Z

Don't forget to visit our donation page !


?ci?gnij pust? Kart? obserwacji
(wersja do druku)

SYMPTOTERMIA OD A DO Z
Antykoncepcja - Poczęcie – Ekologicznie i dla każdego!


Fundacja Symptotherm udostępnia zarówno kobietom, jak i mężczyznom kolejne (2014) elektroniczne wydanie odkrywczego przewodnika pełnego cennej wiedzy na temat symptotermii.

Uważamy bowiem, że informacje powinny być dostępne dla wszystkich, zwłaszcza gdy pozwalają na prawdziwą emancypację kobiet!SYMPTOTERMIA OD A DO Z dostarczy Ci wszystkich informacji niezbędnych do zrozumienia symptotermii. Przewodnik jest bogato ilustrowany ikonami, które pojawiają się w aplikacji do nauki obserwacji i analizy płodności sympto. Możesz z niej korzystać w bezpieczny sposób na telefonie lub komputerze. Mimo spójności graficznej z aplikacją przewodnik możesz traktować jako osobny produkt i czerpać z niego wiedzę, nawet jeśli nie jesteś użytkowniczką sympto. Lektura przewodnika znacznie ułatwia korzystanie z sympto i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zachęci Cię do wypróbowania aplikacji. Jest ona owocem wieloletnich starań, dzięki czemu jest - według nas - najłatwiejsza w obsłudze, daje najwięcej dni niepłodnych i zapewnia całkowitą skuteczność antykoncepcyjną (zobacz nasze porównanie ofert na rynku!)Przekazując Fundacji darowiznę, przyczyniasz się do zwiększenia naszych działań na rzecz zdrowia kobiet, promocji symptotermii i odnowy relacji w związku. Możesz wspomóc Fundację również kupując przewodnik w WERSJI PAPIEROWEJ na Amazon.

Przewodnik możesz ściągnąć na swój komputer (i wydrukować) lub Smartfona czy iPhone’a. Wystarczy, że wcześniej zainstalujesz program Adobe Acrobat Reader (aplikację dostępną na AppStore i Google Play).

Zachęcamy Cię do równoległej lektury Sandra et Timmy, une autre sexualité racontée aux jeunes et aux moins jeunes.

Życzymy Tobie i wszystkim owocnej nauki i liczymy, że nasz przewodnik Was nie zawiedzie!

Niech Ci nie umkną w trakcie lektury wiadomości motywacyjne sympto otrzymywane regularnie na telefonie lub w komputerze!
  • Oto kilka porad dnia
  • "Wznów mierzenie temperatury za x dni"
  • "Od dziś od godz. x będziesz niepłodna, możesz przestać mierzyć temperaturę!"
  • "Jesteś w fazie wyższych temperatur, temperatura może być zaburzona tylko jednego dnia"
  • "Wczoraj Dzień Szczytu" (najbardziej płodny dzień cyklu)
  • "Poród prawdopodobnie za x dni" (konkretna data)
  • "Wykonaj dziś samobadanie piersi"
  • "itp."

Moje konto

 
Zapamiętaj mnie na tym komputerze
Zapomniałaś hasła?

Nowa użytkowniczka
sympto Blog
blog
Konsultantki sympto
Symptos